• نشست فوق العاده کمیته راهبری طرح تامین مسکن برای خانوارهای دارای دو حداقل دو فرد معلول در شهر بستان آباد دراتاق جلسه فرمانداری با حضور فرماندار و اعضای کمیته راهبری و خیرین در خصوص تامین منابع مالی برای تکمیل صد درصدی مسکن مددجویان برگزار گردید و مقرر شد بدون یک ریال آورده متقاضیان منجر شود. همچنین منابع مالی چهار واحد نیمه تمام نیز تامین گردید.
  1399/01/21
 • اولين نشست کميته راهبري تفاهم نامه تامين مسکن خانواده هاي داراي حداقل دو فرد معلول در سال 99 و در تاريخ 99/2/15 درمحل سالن جلسات انجمن خيرين مسکن سازايران برگزار و ضمن اراﺋه گزارش و تحليل عملکرد سال 98، در مورد برنامه سال 99 بحث و گفتگو شد.
  1399/02/15
 • نشست هيات مديره انجمن خيرين مسکن ساز ايران در سال جديد و در تاريخ سه شنبه 99/2/16 با حضور اکثريت اعضا تشکيل شد. در اين جلسه ضمن اراﺋه گزارش از آخرين عملکرد انجمن، از تلاش هاي ساليان گذشته آقاي مهندس سلگي تقدير به عمل آمد و لوح تقديري تقديم ايشان گرديد. در اين جلسه که با حضور مهندس درفشي- رﺋيس هيات مديره انجمن خيرين مسکن ساز برگزار گرديد، مقرر شد اعضاي جديد هيات مديره و هيات امناي انجمن معرفي و روند ثبت صورتجلسات در اداره ثبت و روزنامه کثيرالانتشار صورت پذيرد.
  1399/02/16
 • یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت داریم. روابط عمومی انجمن خیرین مسکن ساز ایران
  1399/01/01
 • به منظور تامین مسکن خانوارهای دارای حداقل دو عضو معلول شهرستان برخوار در قالب تفاهم‌نامه، جلسه ای در فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه که با حضور مهندس بنهری-فرماندار شهرستان برخوار، مهندس قوی بیان-معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیادمسکن استان، مهندس شازیدی-معاون سازمان بهزیستی استان، مهندس حاجی-رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان، سرکار خانم شجاعی-رئیس بهزیستی شهرستان و مهندس طغیانی-خیر محترم برگزار گردید، مقرر گردید تعداد 11 قطعه زمین جهت تامین مسکن 22 خانوار شهری دارای دو عضو معلول شهرستان برخوار ...
  1398/12/17
 1. تامین مسکن خانواده های دارای دو معلول به بالا :


    در این طرح، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان( بنیاد علوی)، سازمان بهزیستی، وزارت راه و شهرسازی و انجمن خیرین مسکن ساز ایران در سطح ملی و استانی دست در دست یکدیگر و با مجموع حمایت های بلاعوض، تسهیلاتی، تامین زمین، از مجموع حدود 14000 واحد توانستند حدود 10000 واحد را عملیاتی و بیش از 7000 واحد را به اتمام و تحویل نمایند.

                                                 

   بنابر آخرین تصمیمات تعداد واحدها از حدود 14000 واحد به حدود 18000 واحد و مبلغ کمک بلاعوض سازمان ها در شهرها از 300 میلیون ریال به 600 میلیون ریال و در روستاها از 180 میلیون ریال به 360 میلیون ریال تغییر و افزایش یافت. ​ 2.  

   
  ​​